Welkom op de website van SBSO De Varens Welkom

Beste lezer

Sommige jongeren hebben het zeer moeilijk om de leerstof en de studiedruk van het gewoon...

Lees meer...
Ook SBSO De Varens is aanwezig op de Scholenbeurs !
Onze verschillende opleidingsvormen Overzicht opleidingsvormen

Klik op één van onderstaande afbeeldingen om meer informatie te krijgen over de verschillende opleidingsvormen:

...

Lees meer...

Wat bieden wij?

Binnen onze school zijn er drie opleidingsvormen:
OV1, OV2& OV3

Daarnaast hebben wij ook nog:

VOLA,ABO & Duaal Leren

Duaal leren

Vanaf dit schooljaar 2018-2019 stappen we in in het nieuwe project “duaal leren”. Dit om onze jongeren reeds tijdens hun schoolcarrière zo veel mogelijk te laten aansluiten op de arbeidsmarkt.

Nieuw: OV4

Binnenkort meer info:

Op 23 november brachten de leerlingen van ABO een bezoek aan het vernieuwde JAC (jongeren advies centrum) van Brugge. Aangezien onze leerlingen met verschillende problemen (kunnen) kampen, is het belangrijk dat ze weten dat er een jongerencentrum bestaat om die problemen aan te pakken. Medewerkster van dienst Kira gaf ons de nodige uitleg over het reilen en zeilen van het JAC. De workshop mocht misschien iets uitgebreider zijn, maar de leerlingen van ABO hebben in elk geval de informatie gekregen die ze nodig hebben om eventueel contact op zoeken met het JAC, indien bepaalde situaties zich zouden voordoen in hun leven.

SBSO De Varens
Nieuwe Sint-Annadreef 27
8200 Sint-Andries

Neem contact met ons op:

050 38 86 60

info[at]devarens.be

Terug naar begin